top of page
IMG_16032022_161325_(1500_x_500_pixel).jpg

תקנון האתר

תקנון רכישה באתר

התכשיטים המוצעים לקניה באתר ניתנים לרכישה באמצעות רכישה מאובטחת.

הוראות תקנון זה יחולו רק על הרוכשים באתר בקנייה ישירה.

גלישה באתר והרכישה בו מהווה הסכמת הלקוח לתנאי התקנון ומהווה בסיס משפטי לדיון בין הלקוח לשאגל תכשיטים. ובמידה ואינו מסכים לתנאי מתנאיו, מתבקש לא לעשות בו שימוש.

רכישה באתר מותרת לכל אדם שהינו מעל גיל 18 וברשתו כרטיס אשראי בתוקף ועל שמו.

הרכישה באתר תושלם במידה ויתקיימו כל התנאים הבאים: 

 - פרטי ההזמנה מולאו באופן הנכון לצורך התשלום ומשלוח הפריט ללקוח.

 - קבלת אישור לביצוע העסקה ע"י חברת האשראי. 

 - בדיקה ואישור ההזמנה ע"י צוות שאגל תוך שני ימי עסקים.

 - בסיום התהליך יקבל הלקוח הודעת אישור למייל ולמספר הנייד.

 - בעת ביצוע ההזמנה על הלקוח לבחור באופציה משלוח חינם עד 7 ימי עסקים או איסוף עצמי.

   במקרה של משלוח על הלקוח להיות זמין לקבלת המשלוח.

 

הרוכש באתר יידרש למלא את הפרטים האישיים ולאשר את תקנון זה אשר מהווים רישום אוטומטי למועדון החברים של שאגל. מועדון שאגל מקנה מבצעים והטבות אשר מדווחות בדיוור, מיילים והודעות SMS (עפ"י החלטת הנהלת שאגל). החברות במועדון ניתנת לביטול בכל עת.

הפרטים האישיים נשמרים במאגר החברה ולא מועברים לאף גורם אחר, ומשמשים להנפקת חשבונית ולביצוע המשלוח.

מסירת פרטי אשראי כוזבים הינה עברה פלילית והעושה כן צפוי להיתבע ע"י חברת שאגל בהליכים פלילים ואזרחיים.

בכל רכישה יסופק המוצר לקונה בתוך קופסת אריזה, שקית נשיאה, אחריות / תעודה חתומה על ידי גמולוג, חשבונית וקבלה.

 

אחריות ושירות 

שעונים הנמכרים ברשת שאגל מלווים באחריות של בין שנה לחמש שנים (בהתאם לסוג המותג) ע"י היבואן הרשמי ולפי תנאי האחריות של היבואן (אין אחריות על: פתיחת שעון / טיפול שהתבצע לא ע"י חברת שאגל, רצועה, זכוכית , נזק מתאונה, שימוש לא נכון בחלקים חיצוניים).

לרוכש תכשיט באתר תינתן שנתיים אחריות של שאגל תכשיטים. חברת שאגל תתקן ללא עלות שבר בתכשיט, אבן שנפלה ואבדת יהלומים עד 0.03 קרט. 

לשאגל תכשיטים אין אחריות על אובדן או נזק של אבנים גדולות, ולכן אנו ממליצים לבצע ביטוח חיצוני לפריט.

שינוי מידה הראשונה בטבעת תהינה ללא חיוב, כל שעליכם לעשות הוא להגיע לאחת מחנויות שאגל: החנות בקניון שבעת הכוכבים הרצליה או לחנות בחולון, ולמסור את הטבעת לתיקון המידה הרצויה, ובנוסף אנו נבדוק את תקינות התכשיט שלכם ללא עלות. 

 

החלפת המוצר

חברת שאגל תכשיטים שמה דגש על מתן שירות מקצועי ואדיב, על חווית קניה מהנה, ולשביעות רצון מלאה של לקוחותינו, על כן החברה מאפשרת להחליף מוצר במוצר אחר תוך 14 ימי עסקים מקבלת המוצר, ובתנאי שהמוצר הינו חדש ולא נעשה בו שימוש / קוצר ועבר שינוי.

יש לצרף חשבונית מקורית לצורך זיהוי המוצר והחלפתו. ההחלפה תתבצע רק בחנויות חברת שאגל לפי כללי התקנון זה או לחילופין קבלת שובר זיכוי למימוש תוך 180 יום ממועד הוצאתו .

 

ביטול עסקה / החזר כספי 

החזרת המוצר תתבצע רק בחנויות שאגל בלבד ובהתאם למדיניות ההחזר הכספי כמפורט בתקנון. לא ניתן לבטל עסקה על תכשיט מעל 3,000 ₪, למעט שעונים. החזר הכספי על שעונים יינתן בתנאי שלא עברו יותר מ- 14 יום מקבלת המוצר. החזר הכספי על תכשיטים עד סכום 3,000 יתבצע בתנאי שלא עברו יותר משני ימי עסקים מקבלת המוצר. עבור ביטול עסקה תגבנה מהלקוח 5% ממחיר המוצר או עד 100 ₪ הנמוך מבניהם ובנוסף תוספת של 50 ₪ עבור המשלוח שנעשה. החזרת התשלום תתבצע במעמד ביטול העסקה או תוך 7 ימי עסקים, וזאת לאחר אישור מנהל, שההחזר עומד בתנאי הביטול. אם הרכישה התבצעה במזומן יוחזר הסכום המזומן או בצ'ק מזומן , אם הרכישה בוצעה בכרטיס אשראי יבוטל החיוב בחברת האשראי במקרה וניתן, ואילו לא - יוחזר התשלום בצ'קים.

 

לא ניתן לבטל עסקה או להחליף תכשיט שיוצר בעיצוב אישי, או שהעבר שינוי מידה, עבור הלקוח.

התקנון מופיע בלשון זכר אך פונה לשני המינים.

bottom of page